MZZK , Międzyzakładowy Związek Zawodowy Kolejarzy PKP Intercity.S.A. z siedzibą Zakład Północny Gdynia
AKTUALNOŚCI · SKŁAD ZARZĄDU · KONTAKT · HISTORIA · GALERIA · LINKI 04 Grudzień 2016 17:15:50
Nawigacja
AKTUALNOŚCI
SKŁAD ZARZĄDU
KONTAKT
HISTORIA
GALERIA
LINKI
Życzenia na Dzień Kolejarza

          życzenia

 

          

                                 

 


XI ŚWIĘTO FEDERACJI ZZK

W dniach 09-11 września 2016 w Muszynie Złockim odbyło się XI Święto Federacji ZZK. Jak co roku poza rywalizacją sportową organizatorzy zadbali o świetną zabawę, główną atrakcją sobotniego wieczoru był koncert znanego zespołu rockowego PUDELSI. Jednak zanim artyści zapoznali uczestników Święta Federacji ze swoją twórczością reprezentacje poszczególnych okręgów rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach, poza sztandarowymi dyscyplinami sportowymi: Siatkówka, łucznictwo, strzelectwo, które już na stałe wpisały się w święto, pomyślano o wzbogaceniu zabawy o nowe dyscypliny np. Rzut piłką lekarską czy strzelanie rzutów karnych. Wiele emocji wywołał rozgrywany po raz drugi rajd z zawiązanymi oczami.

Do ogólniej klasyfikacji punktowej zostały doliczone również punkty z piątkowego konkursu karaoke. Ogłaszaniu wyników, jak zwykle towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Reprezentacja ZZK RP Gdańsk w tegorocznych zmaganiach zajęła zaszczytne drugie miejsce, ustępując pola jedynie reprezentacji z Małopolski, zwycięzcom gratulujemy wygranej, i zarówno im jak i pozostałym ekipom dziękujemy z wspólną zabawę.

Do zobaczenia za rok !!!


Komisja Forum Młodych

24 czerwca 2016 roku przedstawiciele Komisji Forum Młodych Federacji ZZK dokonali wyboru swoich władz na nową kadencję, w ich wyniku nasza koleżanka członkini Zarządu MZZK IC Gdynia Dorota Ulicyn została wybrana Przewodniczącą KFM, Wiceprzewodniczącym został kolega Grzegorz Malczewski reprezentujący ZZK OC. Nowo wybranym, serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w działaniu.


Rada Branżowa Intercityt

23 maja bieżącego roku w siedzibie Federacji ZZK w Warszawie przy ulicy Jaracza 2 odbyły się wybory do władz Rady Branżowej Intercity. W wyniku głosowania Przewodniczącą RB Intercity ponownie została wybrana Małgorzata Oszywa z ZZK RP Gdańsk, wybrano również jednego wiceprzewodniczącego którym został kolega Tomasz Surówka reprezentujący ZZK Małopolska.


IX Krajowy Zjazd Delegatów Federacji ZZK

W dniach 27-28 kwietnia 2016 roku w Muszynie odbył się IX Krajowy Zjazd Delegatów Federacji. Delegaci jednogłośnie udzielili absolutorium Radzie Krajowej Federacji, w kolejnej części obrad przegłosowano zmiany do Statutu, w tym tę najważniejszą, która skutkuje powrotem do poprzedniej nazwy: Federacja Związków Zawodowych Kolejarzy.

Następnym punktem zjazdu było przeprowadzenie wyborów władz FZZK i tak Przewodniczącym Federacji na

kolejną kadencję został cieszący się olbrzymim poparciem delegatów Stanisław Stolorz

Wiceprzewodniczącymi Federacji w poszczególnych pionach zostali kolejno:

przewozy towarowe: Marian Kogut, infrastruktura kolejowa: Jan Piechel,

przewozy pasażerskie: Jan Przewoźny. Przewodniczącym Głównej komisji Rewizyjnej na kolejną kadencję został wybrany został: Zdzisław Gnaciński.

Kolejny dzień Zjazdu w głównej mierze „należał” do zaproszonych gości: Przedstawicieli urzędów centralnych oraz prezesów spółek kolejowych, którzy poza życzeniami dla nowo wybranych władz FZZK przedstawiali swoje plany w poszczególnych Spółkach. Nowo wybranym Władzom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w obronie praw wszystkich pracowników Kolejowych. 


ZARZĄD MZZK

16 marca 2016 w siedzibie Związku odbyło się zebranie Sprawozdawcze Zarządu MZZK. Tradycyjnie zebranie poprowadziła Przewodnicząca Zarządu Związku Anna Derlecka, która przedstawiła sprawozdanie z działalności Związku w roku 2015, następnie głos zabrał Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Wiesław Janik zapoznając zebranych z wynikami kontroli przeprowadzanych przez Komisję Rewizyjną w ciągu ubiegłego roku. Oba sprawozdania zostały przyjęte przez Zarząd. W kolejnej części Przewodnicząca Zdzichowska zapoznała zebranych z wynikami trwającego Dialogu pomiędzy Pracodawcą a Federacją ZZK i Solidarnością. Kolejne punkty omawiane przez przewodniczącą wzbudziły również wiele emocji i spowodowały lawinę pytań, a chodzi o trwający Spór Zbiorowy, który jest efektem odrzucenia przez poprzedni Zarząd Spółki propozycji podniesienia płacy przedstawionej przez organizacje Związkowe oraz dotyczącymi zmian w Zarządzie i Kierownictwie Spółki.  


PODARUJ 1 %

UBEZPIECZENIE !!!

MUSZYNA 2015

zawody wędkarskie

KONKURS FOTOGRAFICZNY

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zarząd MZZK ogłasza konkurs fotograficzny dla członków MZZK.

Celem konkursu jest wybranie fotografii, która znajdzie się na „główce” kalendarza trójdzielnego na przyszły Rok.

Zdjęcie powinno przedstawiać sceny związane z naszą Spółką, pracą.

Plik docelowy powinien mieć wymiary: 31, 1 cm x 22, 2 cm (3670px X 2620px: 300dpi)

Prace wraz z zgodą na przekazanie praw autorskich do fotografii prosimy przesyłać na adres zzkicgdynia@intercity.pl , termin nadsyłania prac upływa w dniu 30 września 2015.

Członkowie Zarządu MZZK wybiorą najlepsze zdjęcie, które zostanie umieszczone na Naszym Związkowym Kalendarzu, a jego autor otrzyma upominek niespodziankę.


Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Darmowy licznik odwiedzin
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-200517056 Unikalnych wizyt Light Blue Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie